Share

31392 VS SCHOOL OF RUGBY HEADER v1

BlouBulle

GROOTSKOLE EINDSTRYDE

Oos-Moot 29 - Drieë: Eduan Swart, Conrad van Deventer. Doelskoppe: Edmund Ludick (2). Strafdoele: Ludick (5). Hoërskool Tuine 12.

Ander spanne:

o.16: Oos-Moot 18, Overkruin 5.

o.15: Oos-Moot 23, Midstream College 7.

o.14: Midstream College 18, Overkruin 17. 

MEDIUMSKOLE EINDSTRYDE

Die Wilgers 49 - Drieë: Tyrique Ferris (2), Franco Cronje (2), Ettienne Pretorius (2), Gustav Smit, Braam de Villiers. Doelskoppe: Hennie de Vos (3). Strafdoel: De Vos. Pretoria THS 8 - Drie: Lehlogonelo Neyelele. Strafdoel: Neyelele.  

Ander spanne:

o.16: Pretoria THS 41, Gerrit Maritz 10.

o.15: Erasmus 21, Curro Hazeldean 17.

o.14: Erasmus (Bronkhorstspruit) 41, Die Wilgers 0.

MIDDELSKOLE EINDSTRYDE

Lyttelton Manor 13 - Drie: Thapelo Phakisi. Doelskop: Yves Nkolo. Strafdoele: Nkolo (2). Cullinan 40

Ander spanne:

o.16: Lyttelton Manor 19, Silverton 13.

o.15: Cullinan 35, Lyttelton Manor 0.

o.14: Cullinan 25, Silverton 5.

KLEINSKOLE EINDSTRYDE

Curro Roodeplaat 22 - Drieë: Franco Willemse, Ruben Koekemoer, Alexander Jenkinson, Andries van Straten. Doelskop: Ruben Behrens. Maragon Olympus 12

Ander spanne: 

o.15: Curro Roodeplaat 8, Maragon Olympus 7.

VRIENDSKAPLIK

Waterkloof 44 – Drieë: Sean du Plooy (2), Gideon Peters, PJ Krugell, Wihan de Beer, Richard van den Berg. Doelskoppe: Ulrich Maritz (4). Strafdoele: Maritz (2). Jeppe High School for Boys’ 10.

Affies 40 - Drieë: Johan van Zyl (2), Ruan Wasserman, Marnus Potgieter, Zach Briel, James Combrinck. Doelskoppe: Regardt Roets (5). Maritzburg College 25

GoueLeeus

GROOTSKOLE EINDSTRYDE

Dinamika 25 (10) – Drieë: Christo Kruger (2), Anton Adlem. Doelskoppe: Cha Deiker, Armand Steyn. Strafdoele: Steyn (2). Linden 23 (8).   

Ander spanne: 

o.16: Randburg 38, Dinamika 12.

o.15: Hoërskool Alberton 6, Randburg 0.

o.14: Randburg 19, Linden 12.

MEDIUMSKOLE EINDSTRYDE

Bekker 22 - Drieë: Brennie Grobler, Bernard Erasmus, Anthony Smith. Doelskoppe: Ernst Louw (2). Strafdoel: Louw. Trinityhouse 12 - Drieë: Troy Griffin, Kieran Mason. Doelskop: Austin Bruggen.

Ander spanne: 

o.16: Leeuwenhof 24, Fochville 5.

o.15: Leeuwenhof 12, Fochville 0.

o.14: Leeuwenhof 26, Fochville 3.
MIDDELSKOLE EINDSTRYDE

Eerstespanne: Queens High 48, Allen Glen 19.

Ander spanne:

o.16: Queens High 22, Goudrif 5.
o.15: Allen Glen 11, President 5.
o.14: Carletonville 27, Goudrif 7.

Luiperds

GROOTSKOLE EINDSTRYDE

Lichtenburg 25 (12) - Drieë: Max Williamson (2), Janco Nel, Bertru Jones. Doelskop: Luhan Jahns. Strafdoel: Ruben Kotze. Potcheftroom Gimnasium 22 (15) - Drieë: Dirkie Louw (2), Edrich Cronje. Doelskoppe: Johan Minnaar, Cronje. Strafdoel: Minnaar.

Ander spanne:

o.16: Klerksdorp 19, Potchefstroom Volkskool 13. 

o.15: Klerksdorp 24, Potch Gimmies 12.

o.14: Lichtenburg 19, Potch Gimmies 17.

MIDDELSKOLE EINDSTRYDE

Zeerust 18 - Drieë: H Diedericks (2), O Mokgosi. Strafdoele: H Jaegers. Schweizer-Reneke 10 - Drieë: Stephan de Kock, Marco Botha.

Ander spanne:

o.16: Zeerust 34, Wolmaransstad 24.

o.15: Zeerust 17, Wolmaransstad 15.

o.14: Zeerust 15, Wolmaransstad 10. 

KLEINSKOLE EINDSTRYDE

Koster 23 - Drieë: Gavin Botha, Ricardo Janse van Vuuren, JW Kotze, Anton Roets. Strafdoel: Roets. Sannieshof 8.

Ander spanne: 

o.17: Christiana 22, Orkney 12.

o.15: Christiana 31, Koster 7.

Limpopo

GROOTSKOLE EINDSTRYDE 

Frikkie Meyer 19 - Drie: Anthony Buys. Doelskop: William Thulare. Strafdoele: Thulare (4). Ben Vorster 17 - Drieë: Tapelo Ramoshaba, Franco Oberholzer, Pieter Haasbroek. Doelskop: Haasbroek. 

Ander spanne:

o.16: Frikkie Meyer 14, Hoërskool Pietersburg 12.

o.15: Ben Vorster 29, Merensky 24.

o.14: Hoërskool Pietersburg 38, Ben Vorster 0.

MEDIUMSKOLE EINDSTRYDE

Hans Strijdom 20 - Drieë: Endante Venter (2). Doelskoppe: Brandon Horn (2). Strafdoele: Horn (2). Ben Viljoen 15.

Ander spanne: 

o.16: Piet Potgieter 17, Ben Viljoen 13.

o.15: Piet Potgieter 31, Ben Viljoen 12.

o.14: Piet Potgieter 17, Ben Viljoen 13.

MIDDELSKOLE EINDSTRYDE 

Frans du Toit 41 Eric Louw 8

Ander spanne: 

o.16: Warmbad 29, Frans du Toit 25. 

o.15: Frans du Toit 33, Eric Louw 5.

KLEINSKOLE EINDSTRYDE

Curro Heuwelkruin 20 - Drieë: Reece Wynne, Kapi Nchabaleng. Doelskoppe: Andre Kotze (2). Strafdoele: Kotze (2). Stanford Lake College 19 - Drieë: Mfumo Mongwe (2), Renato Viera. Doelskoppe: Mongwe (2).

Ander spanne:

o.15: Stanford Lake College 21, Curro Heuwelkruin 14.

Pumas 

GROOTSKOLE EINDSTRYDE

Secunda 41 (27) - Drieë: Cobus Prinsloo, Guyle le Roux, Evan Wessels, Danny Hanger, Jandre Stander, Justin Kalse. Doelskoppe: Larnus Steyn (2), Tyron Ferreira (2). Strafdoel: Steyn. Ermelo 13 (6) – Drie: MJ Pienaar. Doelskop: Ruan Grobler. Strafdoele: Grobler (2).

Ander spanne: 

o.16: Ligbron 10, Ermelo 6.

o.15: Rob Ferreira 40, Piet Retief 17.

o.14: Ligbron 45, Piet Retief 5.

MEDIUMSKOLE EINDSTRYDE

Hoogenhout 31 - Drieë: Omar Rodrigues, Peter de Wet, DC Saaiman, Jacques Roelofse, Prince Nkabinde. Doelskoppe: Saaiman (3). Volksrust 17 - Drieë: Njabulo Masibuko, Jean Roux, Braam Kramer. Doelskop: Tiaan Els.

Ander spanne: 

o.16: Hoogenhout 15, Oosterland 15 (Hoogenhout betree uitspele as wenner).

o.15: Curro Nelspruit 36, Barberton 0.

o.14: Curro Nelspruit 57, Uplands College 0. 

MIDDELSKOLE EINDSTRYDE

Steelcrest 31 (19) – Drieë: Sonwabile Tshaka (2), Owethu Gama, Thabang Malapane, Gideon Kodibone. Doelskoppe: Tshaka (3).Kriel 26 (18) – Drieë: Muziwami Ntiwane, Shawn Wilken, Richard Moffat. Doelskop: Ntiwane. Strafdoele: Ntiwane (2). Skepdoel: Ntiwane.

Ander spanne:

o.16: Steelcrest 32, Kriel 7.

o.15: Steelcrest 29, Evander 5.

o.14: Patriot 15, Steelcrest 0.

KLEINSKOLE EINDSTRYDE

Morgenzon Landbou 69 - Drieë: Kyle Coetzee (3), Ruan Nortje (2), Christo Ferreira (2), Xander Gunter, Kobie Roux, Shaun Clifton-Smith, Wimpie Oosthuizen. Doelskoppe: Gunter (7). Hendrina 14.

Ander spanne: 

o.17: Morgenzon Landbou 67, Hendrina 5.

o.15: Morgenzon Landbou 14, Curo Bakenveld 3.

Valke

MAKROSKOLE 

Kempton Park 48 (14) – Drieë: Werner Schoeman (2), Johnic Smith, Chris Booysen, Ruben Fullard, Xander van der Merwe, Xander Terblanche. Doelskoppe: Smith (3), Quinton Fincham (2). Strafdoel: Smith. Noordheuwel 8 (3) – Drie: Ruan van Aard. Strafdoel: Van Aard.

Marais Viljoen 42 - Drieë: Theunis Muller, Heinrich Jacobs, Paul Parsons, AJ Meyer, Kwagga Marais, Franco du Plessis. Doelskoppe: Brendon Marchbank (6). Florida 19 - Drieë: Damian Calitz, Corden Nagel, Juandre van der Merwe. Doelskoppe: Tino Swanepoel (2).

Ander spanne:

o.16: Kempton Park 29, Jeugland 14.

o.15: Noordheuwel 13, Hoërskool Rustenburg 12.

o.14: Marais Viljoen 10, EG Jansen 5.

GROOTSKOLE EINDSTRYDE

Dr. Malan 22 - Drieë: Jarryd Posthumus, PC Pretorius, Raymond van der Walt. Doelskoppe: Marcel Janse van Vuuren (2). Strafdoel: Janse van Vuuren. Hoërskool Driehoek 18 - Drieë: 

Ander spanne: 

o.16: Heidelberg Volkskool 43, Hans Moore 12.

o.15: Hans Moore 17, Heidelberg Volkskool 12.

o.14: Heidelberg Volkskool 24, Oosterlig 10.

MEDIUMSKOLE EINDSTRYDE

Brandwag (Benoni) 19 (7) - Drieë: Hennie Cornelius, Louis Joubert, Luandro Marais. Doelskoppe: Eben van Niekerk. Stoffberg 13 (13) - Drie: Deon Vos. Doelskop: Francois Blaauw. Strafdoele: Blaauw (2).

Ander spanne: 

o.16: Overvaal 24, Hoërskool Sasolburg 0.

o.15: Brandwag (Benoni) 17, Hoërskool Sasolburg 13.

o.14: Stoffberg 19, Brandwag (Benoni) 14.

MIDDELSKOLE EINDSTRYDE

Belvedere 24 - Drieë: Christiaan Lauwrens (2), Giovanni Viviers, Chae Rouillon. Doelskoppe: Chezlin Oosthuizen (2). Parys 0.

Ander spanne:

o.16: Belvedere 36, Die Ankerskool 22.

o.15: Belvedere 36, Suiderlig 17.

o.14: AHS Sasolburg 15, Voortrekker (Boksburg) 5.

KLEINSKOLE EINDSTRYDE

Heilbron 36 - Drieë: J Strydom (2), G Claassen (2), JJ Joubert, W Snyman. Doelskoppe: Joubert (3). Balfour 15 - Drieë: Dirk Lafaro, Chris Botha, Rick Taljaard. 

Ander spanne: 

o.17: Heilbron 29, Balfour 7.

o.15: Balfour 26, Heilbron 14.

You have no rights to post comments